Szkolenie online - „Reforma planowania przestrzennego" - Poznań, 7 listopada 2023 r.

poniedziałek, 30.10.2023

Szkolenie online Reforma planowania przestrzennego Pozna 7 listopada 2023 r.2Rada Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP zaprasza na szkolenie w formule online pt.

 

"Reforma planowania przestrzennego"

 

Szkolenie odbędzie się w formie wideokonferencji online dnia 7 listopada 2023 roku (wtorek), w godzinach od 16.00 do 19.30.

 

W szkoleniu może wziąć udział 300 architektów.

(można wpisywać się na listę rezerwową).

 

Szkolenie zostało umieszczone w Systemie Zarządzania Szkoleniami (SZS) –

https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1294

 

Po dokonaniu rejestracji na szkolenie otrzymają Państwo z systemu – IARP.Szkolenia – automatyczne powiadomienie o rejestracji na szkolenie, w którym będzie zawarty link do zapisania się na szkolenie. Prosimy przez ten link bezpośrednio zapisać się na szkolenie, co zostanie potwierdzone przez Współorganizatora - Kancelarię Prawną Jarzyński & Wspólnicy - mailem zwrotnym.  

UWAGA – wiadomości zwrotne mogą trafiać do SPAMu, prosimy o dokładne sprawdzenie swojej poczty.


Prowadzący:

- Pan Piotr Jarzyński – wspólnik w Kancelarii Prawnej Jarzyński & Wspólnicy. Specjalizuje się w obsłudze spraw dotyczących nieruchomości i inwestycji budowlanych, w szczególności w zakresie postępowań o wydanie warunków zabudowy, pozwoleń na budowę oraz legalizacyjnych. Doradza kompleksowo przy przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Autor artykułów dotyczących zagadnień z zakresu nieruchomości i inwestycji budowlanych. Jest redaktorem i współautorem książki pt. „Inwestycje budowlane w praktyce”.

 

Rejestracja i zapisy odbywają się poprzez stronę internetową IARP przez zakładkę "szkolenia" (po lewej stronie).

Należy się zalogować przy pomocy numeru członkowskiego WP oraz hasła (tak jak w Programie członkowskim), a następnie zapisać na szkolenie. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, zostanie automatycznie stworzona lista rezerwowa.

W związku z tym bardzo proszę, aby osoby, które się zapisały, a które z jakiegoś powodu będą musiały zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu, wypisały się z listy (na takiej samej zasadzie jak się zarejestrowały), umożliwiając tym samym uczestnictwo architektom z listy rezerwowej.

 

Dla członków Izby Architektów RP szkolenie jest bezpłatne.