WOIA RP - Szkolenie - RODO w zawodzie architekta, Poznań, 3 paździenika 2018 r., godz. 10.30 oraz 15.15 (dwa terminy)

piątek, 21.09.2018

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na szkolenie pt.

 

"RODO w zawodzie architekta",


które odbędzie się w Poznaniu, w siedzibie WOIA RP, Stary Rynek 56 w dwóch terminach (do wyboru):

 

I termin:

- 3 października 2018 roku (środa), w godzinach od 10.30 do 14.00 (rejestracja od godz. 10.00)

Zapisy: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/656

 

II termin:

- 3 października 2018 roku (środa), w godzinach od 15.15 do 18.30 (rejestracja od godz. 14.45)

Zapisy: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/657

 

Liczba miejsc na każdym szkoleniu - 50.

Dla członków Izby Architektów RP szkolenie jest bezpłatne.

 

Cel szkolenia: Zapoznanie się z podstawowymi zasadami i pojęciami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ER (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Praktyczne aspekty stosowania powyższego rozporządzenia w zawodzie architekta ze wskazaniem niezbędnej dokumentacji i podstawowych zasad jej prowadzenia oraz procesów, które należy w tym zakresie wdrożyć.

 

W ramach szkolenia przedstawione zostaną wzory dokumentów niezbędne do wdrożenia RODO w pracowanich i firmach architektonicznych.

 

Prowadzący:

pan Tomasz Ciupka, radca prawny,
doktor nauk prawnych, Inspektor Ochrony Danych, audytor wiodący (ISO 9001:2015). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem wsparcia prawnego – w tym ochroną danych osobowych w międzynarodowych korporacjach. Obecnie prowadzi kancelarię specjalizującą się w prawie pracy, ochronie danych osobowych oraz obsłudze prawnej spółek. Wdrażał nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych w kilkunastu przedsiębiorstwach i instytucjach – w tym w Izbie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz w niektórych z Izb Okręgowych a także w Biurach Architektów.


Rejestracja i zapisy odbywają się poprzez stronę internetową IARP przez zakładkę "szkolenia" (po lewej stronie).

Należy się zalogować przy pomocy numeru członkowskiego WP oraz hasła (tak jak w Programie członkowskim), a następnie zapisać na warsztaty. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, zostanie automatycznie stworzona lista rezerwowa.

W związku z tym bardzo proszę, aby osoby, które się zapisały, a które z jakiegoś powodu będą musiały zrezygnować z uczestnictwa w warsztatach, wypisały się z listy (na takiej samej zasadzie jak się zarejestrowały) , umożliwiając tym samym uczestnictwo architektom z listy rezerwowej.

Pozdrawiam serdecznie,
arch. Katarzyna Wrońska
Kierownik Biura Rady WOIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
wielkopolska@izbaarchitektow.pl