Szkolenie - Projektowanie w obiektach zabytkowych - część II, Poznań, 22 listopada 2018 r., godz. 10.30

piątek, 09.11.2018

Szanowni Państwo,


Kontynuując cykl szkoleniowy przygotowany przez Izbę Architektów RP we współpracy z Narodowym Instytutem Dziedzictwa z Warszawy, dotyczący projektowania w obiektach zabytkowych, uprzejmie informuję, że Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza ponownie wszystkich zainteresowanych, na część II tego szkolenia.

 

"Projektowanie w obiektach zabytkowych - faza przedprojektowa. Charakterystyka badań niezbędnych do rozpoznania budowli zabytkowej."

 

które odbędzie się w Poznaniu, w siedzibie WOIA RP, Stary Rynek 56.

 

Termin:

- 22 listopada 2018 roku (czwartek), w godzinach od 10.30 do 14.30 (rejestracja od godz. 10.00)

Zapisy i program szkolenia: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/684

 

Liczba miejsc na szkoleniu - 40.

Dla członków Izby Architektów RP szkolenie jest bezpłatne.

 

Opis szkolenia:

Szczegółowe omówienie wykonywania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej dla obiektu zabytkowego. Prezentacja wpływu korozji biologicznej na ustrój budowlany. Ogólne omówienie zakresu ekspertyzy mykologicznej.

 

Prowadzący:

arch. Dominik Mączyński, Narodowy Instytut Dziedzictwa, Warszawa
Architekt, główny specjalista w NID w Zespole ds. Standardów Badań i Ochrony Dziedzictwa,  specjalista mykologiczno – budowlany PSMB, członek PKN ICOMOS, przewodniczący Komisji Drewna PKN ICOMOS, członek Międzynarodowego Komitetu Drewna ICOMOS, posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w projektowaniu i wykonywaniu badań w zabytkach oraz w sporządzaniu ekspertyz mykologicznych w ważnych obiektach zabytkowych na terenie całego kraju. Autor licznych publikacji i wystąpień związanych z tematyką badań i ochrony zabytków. Rzeczoznawca Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków, Rzeczoznawca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Rejestracja i zapisy odbywają się poprzez stronę internetową IARP przez zakładkę "szkolenia" (po lewej stronie).

Należy się zalogować przy pomocy numeru członkowskiego WP oraz hasła (tak jak w Programie członkowskim), a następnie zapisać na warsztaty. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, zostanie automatycznie stworzona lista rezerwowa.

W związku z tym bardzo proszę, aby osoby, które się zapisały, a które z jakiegoś powodu będą musiały zrezygnować z uczestnictwa w warsztatach, wypisały się z listy (na takiej samej zasadzie jak się zarejestrowały) , umożliwiając tym samym uczestnictwo architektom z listy rezerwowej.
 
Pozdrawiam serdecznie,
arch. Katarzyna Wrońska
Kierownik Biura Rady WOIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
wielkopolska@izbaarchitektow.pl