Szkolenie - Budynki przyszłości - standardy pasywne, Poznań, 15 listopada 2018 r., godz. 15.00

czwartek, 08.11.2018

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informuję, że Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza na szkolenie pt.

 

"Budynki przyszłości. Jak projektować i budować komfortowe, trwałe i atrakcyjne obiekty, których użytkownicy nie płacą za energię?"

 

które odbędzie się w Poznaniu, w siedzibie WOIA RP, Stary Rynek 56.

 

Termin:

- 15 listopada 2018 roku (czwartek), w godzinach od 15.00 do 20.00 (rejestracja od godz. 14.30)

Zapisy: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/683

 

Liczba miejsc na szkoleniu - 50.

Dla członków Izby Architektów RP szkolenie jest bezpłatne.

 

Cel szkolenia:

Szkolenie jest wprowadzeniem do projektowania budynków w standardzie pasywnym. Uczestnicy dowiedzą się o podstawowych założeniach oraz poznają zasady projektowania i budowy w standardzie pasywnym. Na szkoleniu zaprezentowane zostaną przykłady tego rodzaju budynków w różnych technologiach oraz omówione korzyści płynące z zastosowania standardu pasywnego dla przyszłych użytkowników. Na szkoleniu omówione zostaną możliwości łączenia standardu pasywnego z wykorzystaniem mikro źródeł energii odnawialnej, dzięki czemu obiekty mogą stać się zero- lub dodatnio-energetyczne.

 

Prowadzący:

mgr inż. arch. Agnieszka Figielek, WOIA RP
Certyfikowany Europejski Projektant Budownictwa Pasywnego PHI Darmstadt, Członek Rady Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, Członek Zarządu Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny, Ambasador Budownictwa Pasywnego, Założyciel pracowni projektowej Pasywny m2
 
mgr Bartosz Królczyk
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny, Prezes Zarządu Akademia Pasywna Sp. z o.o., Wykładowca - Wyższa Szkoła Bankowa, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 
Pani Justyna Osinska - firma IzoDOM
Systemy budowy domów energooszczednych opartych o styropian - szalunki tracone.
 
Rejestracja i zapisy odbywają się poprzez stronę internetową IARP przez zakładkę "szkolenia" (po lewej stronie).

Należy się zalogować przy pomocy numeru członkowskiego WP oraz hasła (tak jak w Programie członkowskim), a następnie zapisać na warsztaty. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, zostanie automatycznie stworzona lista rezerwowa.

W związku z tym bardzo proszę, aby osoby, które się zapisały, a które z jakiegoś powodu będą musiały zrezygnować z uczestnictwa w warsztatach, wypisały się z listy (na takiej samej zasadzie jak się zarejestrowały) , umożliwiając tym samym uczestnictwo architektom z listy rezerwowej.
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
arch. Katarzyna Wrońska
Kierownik Biura Rady WOIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
wielkopolska@izbaarchitektow.pl